Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

DUOKOUPELE-Yin Yang

Tipy a novinky

 • Foto: redakce_turistikacz

Vyzkoušejte kouzlo pradávné moudrosti ve spojení s nejmodernějšími poznatky dnešní doby. Hydromasážní vana v sobě snoubí několik kombinací jedinečných procedur a funkcí, které pomáhají regulovat metabolismus, eliminovat svalové a cévní napětí, redukovat stres, stimulovat smysly a tak předcházet nemocem.

Krom prevence různých zdravotních neduhů Hydromasážní vana může nabídnout velmi příjemné masírování, které má za následek zpevnění a zeštíhlení kontur Vašeho těla. Pomáhá regulovat hmotnost, udržet zdraví a obnovit rovnováhu v těle.

Hydromasážní vana a její funkce - Yin Yang

  • Vana Yin Yang pro dvě osoby
  • Aromaterapie
  • Duokoupele
  • Vibrační masáž přes 120 trysek
  • Muzikoterapie
  • Chromoterapie

Aromaterapie

 •  Foto: redakce_turistikacz

Používáme 100% přírodní éterické přísady podporující zdraví. Můžete zvolit různé esence, jejich vůně vyvolávají pocit uvolnění, činorodosti a energie. Pomocí aromaterapie lze potlačit stres nebo snížit chuť k jídlu. Dále může být využita k inhalaci léčivých látek. Aromaterapie umožňuje stimulovat látkovou výměnu a imunitní systém.

Vibrační masáž

Vibrační masáž je terapeutická masáž přinášející bezprostřední pocit relaxace, potlačující stres a zmírňuje bolesti. Masáž urychluje metabolické procesy a zlepšuje funkčnost pokožky, svalů a vnitřních orgánů. Masáž je prováděna pomocí 120 trysek. 

Chromoterapie

"Vše, co žije, žije ve světle, Vše, co existuje, vyzařuje světlo. Všechny věci přijímají život od světla a toto světlo je kořenem života.“ Paracelsus 

TIP: VÝZNAM BAREV

 •  Foto: redakce_turistikacz

Světlo a barva jsou dva základní pojmy neoddělitelně spojené s našim životem, protože jsou pro nás na energii bohatými, životními impulsy a tím i základem krásného, plného života v harmonii a zdraví. Světlo a barvy rozsáhle ovlivňují naše bytí, neboť jsou to jevy, které hýbou naší myslí a zároveň tím zabarvují naši náladu a naši životní energii. Náš pohled na život má rozhodně co dělat se “zabarvením“, kterým jsme naplněni a které vyzařujeme jemným energetickým polem – aurou.

Hydromasážní vana DUOKOUPELE-Yin Yang

Praktické odkazy: 


Letovisko Studánka

Počet soutěžních bodů: 30
Partner výletu
Autor příspěvku: redakce_turistikacz
Sdílet s přáteli
DUOKOUPELE-Yin Yang - Služby, informace
DUOKOUPELE-Yin Yang na mapě
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace