Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

Pivní lázně - 50 soutěžních bodů do Turistika pro život

Tipy a novinky

 • Foto: redakce_turistikacz

Pivní lázeň vám zajistí 50 soutěžních bodů. 


Služba PIVNÍ LÁZNĚ - vyzkoušejte léčebné účinky piva zahrnuje:
Léčebná pivní koupel 20 minut
Relaxace po koupeli (suchý zábal)
10 minut Pivní masáž zad a šíje
20 minut Konzumace piva 1x0,5l/os.

Léčebná pivní lázeň
Pivní koupel má vysoký obsah vitamínů B, obsahuje přírodní mandlový olej, podporuje celkovou regeneraci organismu, již po 5 minutách koupele navozuje pocit tělesné pohody a uvolnění. Pivní koupel zjemní a zvláční vaši pokožku, je vhodná zejména pro suchou pokožku se sklonem olupovat se, praskat a svědit.

Pivní masáž zad a šíje
Pivní masáž kromě uvolnění svalů a psychické relaxace přináší díky užití originálního pivního masážního přípravku příznivé účinky pro pokožku, ošetřuje ji a dodává pokožce potřebnou vlhkost. Díky kombinaci hydratačních olejů, komplexu látky obsažených v pivu a alantoinu udržují pleť svěží a pružnou. Speciální pivní masážní olej obsahuje makadamový olej s kyselinou palmitoolejovou, která je přirozenou součástí lidské pokožky, bamabucké máslo podporující hydrataci s vyhlazujícími účinky. Panthenol a alantoin mají regenerační a zklidňující účinky.

Konzumace piva Kaštan z Městského podorlického pivovaru
Všechna piva z nedalekého pivovaru jsou charakteristická tím, že jsou nefiltrovaná, připravovaná z čistých pivovarských surovin, bez konzervačních či stabilizačních prostředků a přídavků náhražek (rýže, kukuřice, cukr). Při výrobě jsou používané suroviny ryze české provenience. Slad je odebírán z malokapacitní sladovny v Dobrušce, kde je vyráběn tradičním způsobem s převažující mírou ruční práce, což zaručuje jeho vysokou kvalitu. Pravidelné absolvování pivních procedur dodá organismu mladistvý vzhled a zanechá ve Vás klid na duši.

Prakticné odkazy

online registrace - formulář

PDF ke stažení
Počet soutěžních bodů: 50
Partner výletu
Autor příspěvku: redakce_turistikacz
Sdílet s přáteli
Pivní lázně - 50 soutěžních bodů do Turistika pro život - Služby, informace
Pivní lázně - 50 soutěžních bodů do Turistika pro život na mapě
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace