Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

Rodinný penzion Sokolí hnízdo

Turistické cíle Chata

 • Foto: DSOHP

Rodinný penzion Sokolí hnízdo je vhodné místo pro aktivní dovolenou či příjemnou rekreaci. Rampuše v Orlických horách je jako stvořená pro milovníky hor a lyžování, krásné přírody, procházek, agroturistiky i cykloturistiky. Vyzkoušejte stylové ubytování v penzionu Sokolí hnízdo v oblíbené vesničce Rampuše.

Těm z Vás, kdo jste obdařeni dobrou pamětí, jistě něco název Rampuše připomíná, již Karel Poláček se o této malebné vísce, která se nachází 610 m.n.m., ve svahovém údolí s potůčkem v Podorlické pahorkatině, 8,5 km od Rychnova nad Kněžnou zmiňoval v románu Bylo nás pět, vždyť služka u Bajzových se jmenovala Rampepurda.

K penzionu náleží také restaurace, kde si můžete pochutnat na tradičních českých jídlech připravovaných z lokálních potravin a zároveň zde můžete ochutnat potraviny vyráběné na Farmě SOKOL, patřící právě penzionu Sokolí hnízdo.

Součástí penzionu je také Farmářův dvoreček (v provozu pouze v letních měsících), kde se děti mohou seznámit s domácími zvířaty a životem na farmě.

Nadmořská výška:
626 metrů nad mořem
WWW stránky:
Počet soutěžních bodů: 5
Partner výletu
Autor příspěvku: DSOHP
Sdílet s přáteli
Rodinný penzion Sokolí hnízdo - Služby, informace
Rodinný penzion Sokolí hnízdo na mapě