Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

Gurmánský zážitek na Panoramě v Rychnově nad Kněžnou

Tipy na výlet Vycházka - půldenní Za gastronomií Gastronomie

 • Foto: redakce_turistikacz

Kam a jak jedeme?

Cílem výletu za gastronomií je restaurace hotelu Panorama v Rychnově nad Kněžnou.

Za čím jedeme?

Sem zavítají všichni nároční strávníci, neboť kuchařský tým hotelu Panorama v Rychnově nad Kněžnou patří k těm nejlepším v regionu! Není proto divu, že je rovněž jedním z držitelů certifikátu Czech Specials. Vaří se tu zásadně z čerstvých potravin a využívá se prioritně surovin od místních farmářů.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

 •  Foto: redakce_turistikacz

Hostům nabízí také bio a bezlepkové menu, vyrábí vlastní dezerty a domácí těstoviny z italské mouky, ale pečou také svůj domácí žitný chléb dle receptury z 18. století. Pro hotelové hosty je tradičně podáván v rámci snídaňového menu. Speciálně pro děti v menu najdete i nesmažená jídla. Pochutnáte si tu také na kvalitní kávě značky Michael Café, kterou založil přímo majitel hotelu, a to s cílem přinést na český trh jedinečnou a chutnou kávu s důrazem na kvalitu kávových zrn a tradiční pražení. Zeleninu, maso a vajíčka odebírají z Ekofarmy Bozetice u Borohrádku, ryby z nedalekých sádek Kolowratských rybníků a vynikající sýry jsou z farmy Kozoovčí vyhlídka u Skuhrova. Dětem bude chutnat i kvalitní jablečný most z místních Podorlických sodovkáren. A pokud se zde ubytujete s dětmi, malé hosty bude po celou dobu opatrovat ručně vyrobený skřítek Hotýlek. A když budou hodné, skřítka dostanou na památku domů, ale pozor, musí to sám chtít...

Během roku se na Panoramě pořádají speciální gastronomické akce a kulinářské týdny jako například židovská, řecká či italská kuchyně, speciality z kolowratských rybníků nebo rauty s grilovanými pokrmy. Oblíbené jsou večery s živou hudbou.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Restaurace je plně klimatizovaná, v letních měsících je otevřena zahradní restaurace s výhledem na dětské hřiště, ideální i pro rodiny s malými dětmi. 

Ostatní informace

Otevírací doba:

hotelová restaurace – od 6:30 hod. ve všední dny, od 7:00 o víkendu, hotelová kuchyně vaří od 11:00 hod. do 22:00 hod. každý den (v pátek a sobotu do 23:00 hod.)

 

Kontakt:

Hotel Panorama s.r.o., Masarykova 941, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

+420 494 534 619, +420 736 646 207

 •  Foto: redakce_turistikacz

www.hotelpanorama.eu, hotelpanorama@hotelpanorama.eu

Počet soutěžních bodů: 5
Partner výletu
Autor příspěvku: redakce_turistikacz
Sdílet s přáteli
Gurmánský zážitek na Panoramě v Rychnově nad Kněžnou - Služby, informace
Gurmánský zážitek na Panoramě v Rychnově nad Kněžnou na mapě
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace