Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

Kniha - DOPISY Z CEST – ČTVRTÝ DÍL, 120 bodů

Čtvrtý díl knihy cestovatele Jiřího Kolbaby, psaný aktuálně na cestách mobilním telefonem Samsung, doplněný barevnými fotografiemi. Inspirativní sonda do života cestovatele.

Kniha obsahuje 42 dopisů (135 stran) a 57 barevných fotografií (43 stran).

Publikace vyšla v edici SVĚT JIŘÍHO KOLBABY.

 

Další informace najdete na www.theworld.cz

Odměnu Vám přináší

Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba

Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů. V Česku i zahraničí organizuje tématické fotovýstavy o krásách světa.

Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. Populární jsou zejména cestovatelovy besedy a diashow, stejně jako častá vystoupení v elektronických médiích. Populární je zejména jeho mnohaletý pořad na rádiu Impuls. V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů, je viceprezidentem Českého klubu cestovatelů.

Jirka Kolbaba fotí kamerou NIKON F6, NIKON F100 a HASSELBLAD XPan na filmy Fuji Velvia 50, 100 a Provia 400.
Většinu snímků fotí digitální kamerou NIKON D800 s několika objektivy značky SIGMA. Vozí také kompaktní digitální aparát SONY.
Všechny snímky aktuálně umisťované na Facebook exponuje telefonem SAMSUNG. Na telefon SAMSUNG také píše “Dopisy z cest”, které posílá na adresy mnoha přátel po celém světě a později z nich vydává populární knížky. Již vyšly 4 díly.

www.theworld.cz

Počet potřebných bodů: 120

K dosažení odměny vyražte na soutežní výlet, zde je výpis soutěžních výletů.

Zaregistrujte se, absolvujte výlety a získejte odměnu!