Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

PRAVIDLA A PRINCIP SOUTĚŽE TURISTIKA PRO ŽIVOT

 

Tento dokumentem závazně upravuje pravidla soutěže nazvané „TURISTIKA PRO ŽIVOT“ (dále jen soutěž) ve vztahu ke třetím osobám.

Tato pravidla nemohou být po vyhlášení soutěže měněna – jejich změna je možná pouze za podmínek uvedených v čl. 20. 

Provozovatel služby Turistika pro život je společnost Turistika.cz, s.r.o.

 

Registrace do soutěže

Soutěž je určena pro registrované uživatele, starší 18ti let.

Jak se registrovat do soutěže

 1. Na stránce Turistikaproživot.cz klikněte na oranžové tlačítko „Registrovat se“, po kliknutí se dostanete na stránku s regitrací

  >> Registrace do soutěže je možná 3 způsoby

  >> Do soutěže se přihlásíte svým účtem z Turistika.cz

  >> Do soutěže se přihlásíte svým účtem z Facebook.com

  >> Do soutěže se zaregistrujete pomocí emailu a zadáním hesla.

  Registraci musíte potvrdit zadáním kódu, který vám přijde s potvrzením registrace. Případně stačí kliknout na odkaz v emailu pro potvrzení registrace.

 2. Registrací do soutěže získáte i uživatelský účet na Turistika.cz, kde můžete sdílet své zážitky a zkušenosti z cest a výletů. Přidávat můžete turistické cíle, trasy, tipy na výlety, cestopisy nebo testy map, knížek, turistického oblečení nebo vybavení. Podívejte se na výhody registrovaných turistů stránek Turistika.cz

Jak soutěžit a sbírat soutěžní body:

Potvrzením návštěvy soutěžního místa, trasy, akce nebo další aktivity na místě můžete získat 1 – 10 soutěžních bodů.

Soutěžní místa, trasy a akce (včetně informace o počtu soutěžních bodů za návštěvu a kde a jak potvrdit svou návštěvu) najdete na stránce www.turistikaprozivot.cz. Stejně tak se zobrazují soutěžní informace u soutěžních míst, tras a akcích, v detailu článku daného místa na www.turistika.cz.

Tipy pro získání více bodů za návštěvu místa, trasy nebo akce, díky našim partnerům, vám budeme posílat do mailu (v patičce mailu budete mít vždy odkaz na zrušení zasílání), dále je budeme zobrazovat na stránkách www.turistikaprozivot.cz a facebookovém profilu Turistika pro život.

Jak potvrdit návštěvu a získat soutěžní body:

1. online na www.Turistikaprozivot.cz:

- přímo na soutěžním místě na stránce turistikaprozivot.cz, (zde najdete tlačítko ZAPSAT NÁVŠTĚVU - potřeba být přihlášený)

pomocí mobilní aplikace TURISTIKA PRO ŽIVOT, zaznamenaná poloha se do soutěže načte, až budete připojeni na internet (7/2020)

 2. vaší fotografií u soutěžního místa

- (instrukce kde se fotit najdete vždy u soutěžního místa, trasy nebo akce) a fotce musí být vidět souetžní turistický cíl / uvedené míto a váš palec zvednutý, viz foto ukázka

......pro získání soutěžních bodů je potřeba doplnit hodnocení místa. 

Jak získat odměnu

Na stránkách www.turistikaprozivot.cz v sekci odměny najdete seznam odměn. U každé odměny je uveden počet kusů, kolik jich je pro soutěž k dispozici a kolik je potřeba soutěžních bodů pro objednání.

Pokud máte dostatek soutěžních bodů pro danou odměnu, klikněte na tlačítko OBJEDNAT. Vyplníte v objednávkovém formuláři informace důležité pro zaslání odměny a potvrdíte kliknutím na ODESLAT OBJEDNÁVKU. V tu chvíli se vám odečte hodnota soutěžních bodů pro nákup odměn (stejně jako v klasickém e-shopu, jen ne za peníze, ale za Vámi nasbírané soutěžní body, dle pravidel soutěže)

U každé odměny najdete podrobné instrukce, jak ji obdržíte. Nejčastěji to bude elektronický kupon pro vyzvednutí odměny nebo věcná cenaq, kterou vám zašleme. Odměnu - konkrétní výrobek obdržíte nejdéle do 30ti dní na místo uvedené v objednávce. Jakmile Vám bude dárek expedován, bude Vám odeslán e-mail s informací, že již máte dárek na cestě. Poštovné neplatíte.

 

REKLAMACE NEDODANÉHO DÁRKU

V případě, že zákazníkovi nebyla odměna doručena do 2 měsíců od objednávky, zákazník má právo podat reklamaci na nedodaný dárek.

V případě, že zákazníkovi nebyla odměna doručena do 3 měsíců od doručení bodů a zákazník v této lhůtě nepodal reklamaci, nárok na dárek zaniká.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Turistika.cz, s r.o. a ostatních na této akci spolupracujících společností. V případě, že se účastníkem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností, dárek nebude předán.

BEZPEČNOST A OCHRANA INFORMACÍ, OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní údaje, které jsou poskytnuty dobrovolně kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky a marketingových akcí prodávajícího, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění. Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy a využití pro marketingové účely prodávajícího (zejm. pro zasílání obchodních sdělení, telemarketing, sms), a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na emailovou adresu redakce@turistika.

UPOZORNĚNÍ:

Počet jednotlivých cen je omezen a provozovatel soutěže si vymiňuje právo měnit ceny v průběhu soutěže v případě vyčerpání zásob nebo v případě zajištění nových odměn.

Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo pro smazání soutěžních bodů nebo registrovaného účtu soutěžícího, pokud zjistí závažné porušení pravidel.

Vymáhání účasti v soutěži "TURISTIKA PRO ŽIVOT" nebo odměn právní cestou je vyloučeno.

 

Podrobná pravidla soutěže najdete na stránce www.turistikaprozivot.cz/texty/podminky-souteze