Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

RETRO VÝLET DO ČERNOBYLU (1 DEN), 1200 bodů

RETRO VÝLET DO ČERNOBYLU ZAHRNUJE

Během dvanácti hodin výletu uvidíte to nejzajímavější z Černobylu a města Pripjať. Unikátní komunistická atmosféra, doprava retro UAZ-em nebo Ladou, které dokonce můžete i řídit . Fotky v komunistických uniformách vám dají jedinečný pohled na Černobyl, jakož i na časy dávno minulé, ať už před či po havárii na černobylské atomové elektrárně. Opuštěné budovy bazénu, nemocnice, policejní stanice, základní školy, školky, nebo zábavního parku, ale i tajný vojenský radar Duga. Díky expertům a průvodci CHERNOBYLwel.com s dobovými fotografiemi Černobylu a města  Pripjať se dostanete Zpět do roku 1986. Komunistická propaganda se svojí architekturou, znaky, hesly či vojenskou technikou se vám navždy zapíše do paměti. Překvapivá fakta a příběhy vám pootevřou dveře do časů, kdy byl svět jen krůček od jaderné války.

MÍSTA ČERNOBYLSKÉ EXKURZE

I když fotografie řeknou víc než tisíc slov, stále nestačí na vyjádření emocí, které pocítíte při retro návštěvě Černobylu s CHERNOBYLwel.com. Nahlédnete do míst ze kterých budete mít husí kůži během celého výletu.

Další informace najdete na www.chernobylwel.com

Odměnu Vám přináší

CHERNOBYLwel.come

Profesionální zájezdy do Černobylu, návštěva Černobylské zóny na Ukrajině. CHERNOBYLwel.come organizuje zájezdy a výlety s nejlepšími místy k fotografovaní, soukromé výlety a dvoudenní výlety s ubytováním přímo ve městě Černobyl. Nejlepší volba pro vaše nejbližší dobrodružství.

CHERNOBYLwel.come je nezávislý turistický operátor pro výlety do Černobylu. Poskytujeme nejpoctivější servis a maximální zážitky na těch nejzajímavějších místech. Každým rokem organizujeme desítky úspěšných expedic a stovky spokojených turistů jsou důkazem práce, kterou děláme s vášní. Staňte se součástí historie a připojte se! Dnes, roky po Černobylské katastrofě, je lehké navštívit „Sovětský svaz“ roku 1986 – konkrétně město Pripjať a celou uzavřenou zónu v okolí černobylské jaderné elektrárny. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, jak si příroda poradila s následky katastrofy a jak opět ovládá místa, které byly kdysi pýchou lidské tvořivosti.

 

www.chernobylwel.com

Počet potřebných bodů: 1200

K dosažení odměny vyražte na soutežní výlet, zde je výpis soutěžních výletů.

Zaregistrujte se, absolvujte výlety a získejte odměnu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace