Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

Kilometrická banka ČD 2 000 km

Kilometrická banka od Českých drah

Získáte rovných 2000 kilometrů ve vlacích ČD! Kilometrická banka je sešitek, ve kterém máte k dispozici 2000 km a ty se vám postupně odečítají. Bez čekání u pokladny jen nastoupíte do vlaku a na základě vámi vypsané trasy vám průvodčí odečte kilometry. Vydejte se v létě na celodenní výlet po celé České republice nebo po některém z krajů a můžete neomezeně cestovat všemi vlaky Českách drah.

 

Kilometrická banka nabízí

cesta vlakem bez čekání u pokladny

jeden kilometr za 1,10 Kč

maximální odpočet za jednu cestu je 400 km – nad tuto vzdálenost jedete zdarma

možnost cestování i v 1. třídě

na jednu Kilometrickou banku mohou jet až 3 cestující současně

své kilometry máte pod kontrolou

přenosná jízdenka – může ji využít kdokoliv

platnost půl roku

 

Více informací

> www.cd.cz

Další informace najdete na www.cd.cz

Odměnu Vám přináší

České dráhy

Vlakem na výlet

>> aplikace vlakem na výlet

Nechte auto doma a vyrazte s rodinou či přáteli na výlet vlakem Českých drah. Můžete si vybírat ze stovek různých výletů, neřešíte problémy s parkováním. Ve vlaku se můžete věnovat svým blízkým a odpočinout si.

Aplikace je plná Hravých výletů s více zastávkami a soutěžními otázkami z dané lokality. Hravé výlety pro děti navíc vždy obsahují skrytý příběh z naší historie. Pro méně náročné jsou k dispozici výlety s jedním cílem, lákající třeba na vyhlášenou pochoutku nebo dezert. Labužnické tipy připravuje Lukáš Hejlík se svou Gastromapou. Na své si přijdou i fandové železnice, na které pamatujeme s nabídkou historických jízd.

Stáhněte si do telefonu naši mobilní aplikaci Vlakem na výlet, která provází celým výletem bez bloudění krok za krokem. Za každý výlet navíc získáte ČD Body do věrnostního programu, které lze na stránkách Českých drah směnit za atraktivní odměny. Například jízdenky zdarma.

 

www.cd.cz

Počet potřebných bodů: 600

K dosažení odměny vyražte na soutežní výlet, zde je výpis soutěžních výletů.

Zaregistrujte se, absolvujte výlety a získejte odměnu!