Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

KARIMATKA JEDNOVRSTVÁ 8 TMAVĚ ZELENÁ G-95, 99 bodů

Jednovrstvá pěnová karimatka. Základní model, který dobře ochrání před vlhkem a chladem a poskytně pohodlí úměrně k tloušťce a stavu terénu. Barvy dle aktuálního stavu skladu.

Parametry

Materiál: Polyetylen
Barva: zelená
Hmotnost: 210gr
Rozměr: 180x50x0,8 cm
Další informace najdete na www.yate.cz

Odměnu Vám přináší

Yate

Společnost YATE se zabývá vývojem, výrobou a prodejem vybavení pro sport a turistiku. Při testování spolupracujeme s významnými sportovci hlavně v oblasti horolezectví a zároveň tyto sportovce podrporujeme výrobky i finančně. Kromě sportovců také podporujeme neziskové organizace, které potřebují pomoc nás všech, protože z peněz od státu nejsou schopny pokrýt všechny své potřeby. Každoročně vynaložíme desítky tisíc korun na pomoc několika organizacím.

Katalog YATE SPORT

Katalog SPORT pro sezónu 2017 si můžete stáhnout ZDE

Katalog Terčovnic YATE TARGETS si můžete stáhnout ZDE

Prodejna

V sídle společnosti se nachází výdejní místo pro vyzvednutí internetových objednávek. Zde si můžete také většinu zboží prohlédnout a zkontrolovat před zaplacením. Nejedná se však o klasickou maloobchodní prodejnu. Platit zde můžete v hotovosti.

OTEVÍRACÍ DOBA: otevřeno je každý den: 7:00 - 15:00

PLATBA KARTOU NENÍ MOŽNÁ, Pokud chcete platit kartou, pak to musíte udělat při objednání v našem e-shopu a následně si u nás můžete zboží osobně vyzvednout. Ušetříte tak čas a peníze za dopravu.

Tel.: +420 495 221 475-6
GSM: +420 608 024 349

E-mail: yate@yate.cz

Facebook YATEsport 

www.yate.cz

 

www.yate.cz

Počet potřebných bodů: 99

K dosažení odměny vyražte na soutežní výlet, zde je výpis soutěžních výletů.

Zaregistrujte se, absolvujte výlety a získejte odměnu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace