Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

Alfa Resort

Turistické cíle Odpočinkové místo

Výhled z okna
Výhled z okna  • Foto: Betasamec

*27.6.2019 - V současné době v hotelovém komplexu dochází k rekonstrukci.

Hotel s přátelskou atmosférou dotvářenou nádhernou okolní přírodou, která dokonale naplňuje představu o průzračném vzduchu, lesním tichu a večerních procházkách pod zářící hvězdnou oblohou.

Hotelový komplex Alfa Resort naleznete na klidném místě horského střediska Deštné v Orlických horách zhruba 150 metrů od hlavní cesty. Z jedné strany je hotel obklopen lesem, z té druhé pak otevírá široký výhled na nádhernou okolní krajinu Orlických hor.

Alfaresort je ideálním místem pro rodinné dovolené a víkendové pobyty. Okolí hotelu je totiž protkáno celou řadou značených turistických cest a cyklotras a je též ideálním výchozím místem pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí.

Ke strávení příjemných chvil na hotelu je hostům k dispozici vnitřní bazén s panoramatickým výhledem, vnitřní i venkovní sauna a hotelový masér. Volné chvíle na hotelu si můžete zkrátit i stolním tenisem, kvalitním stolním fotbálkem, kulečníkem, šipkami a spousty dalšími aktivitami.

WWW stránky:
Počet soutěžních bodů: 5
Partner výletu
Autor příspěvku: Betasamec
Sdílet s přáteli
Alfa Resort - Služby, informace
Alfa Resort na mapě
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace