Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

Řemeslný pivovar CLOCK v Potštejně

Turistické cíle Městys

Posezení u pivovaru CLOCK
Posezení u pivovaru CLOCK  • Foto: DSOHP

Řemeslný pivovar Clock prezentuje domácí piva ve zvláštním a hlavně originálním komiksovém stylu.

Přestože pivovar vznikl v historických prostorách, nechtěli se majitelé nechat minulostí svazovat a vaří moderní pivo, které popisují spíše jako gurmánský produkt zapadající do moderního životního stylu. Ochutnat tak můžete piva různých žánrů ze všech koutů světa. Pivo se zde vaří pouze z kvalitních přírodních surovin – potštejnské vody, sladu, chmele a kvasnic.

V pivovaru se můžete i občerstvit chuťovkami k pivu, kávou z pražírny Doubleshot, destiláty od Žufánka nebo zkusit limonádu z Podorlické Sodovkárny v Rychnově nad Kněžnou.

A jaká piva můžete ochutnat ze základní nabídky piv?

Zlatá barva, nižší hustá pěna a osvěžující lehké aroma citrusových plodů a chmelových pryskyřic nabízí Clock 12° American Pale Ale. Chuť kávy a praženosti s oříšky a čokoládou zase Exorcist 14° Foreign Extra Stout. Dále Goldie 11° Weizenbier se světle zlatou barvou a s vůní hřebíčku a banánů, Hektor 10° Světlé výčepní na zahnání žízně, Maid 12° Polotmavý ležák s temně rudou barvou a hustou pěnou a Twist 14° American Red IPA s osvěžujícím aroma citrusových plodů a tropického ovoce.
WWW stránky:
Počet soutěžních bodů: 1
Partner výletu
Autor příspěvku: DSOHP
Sdílet s přáteli
Řemeslný pivovar CLOCK v Potštejně - Služby, informace
Řemeslný pivovar CLOCK v Potštejně na mapě