Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

Ski centrum Říčky v Orlických horách

Turistické cíle Ski areál

 • Foto: redakce_turistikacz

Malebné zákoutí Říček v Orlických horách objevili lyžaři z Ústí nad Orlicí již v roce 1936. Nejen, že tu na vrchu Zakletý odhalili pro lyžařský svět dobré podmínky pro sjezdové disciplíny, ale současně zde odkryli i pro mnohé opravdovou krásu Orlických hor. Díky lásce, nadšení a zejména úsilí několika generací ústeckých lyžařů vzniklo pak v Říčkách sportovní lyžařské středisko s neopakovatelnou atmosférou, kam bychom Vás, vážení přátelé lyžování, rádi pozvali v nadcházející zimní sezóně 2014-2015.

Díky své nadmořské výšce, moderní lanovce, výhodné orientaci sjezdových tratí, jejich délce a rozmanitosti a plně automatizovaného systému výroby technického sněhu jsou Říčky nejlepším střediskem sjezdového lyžování v Orlických horách a jedním z předních středisek v České republice. Přímo ve středisku slouží návštěvníkům samoobslužná restaurace Skirest s terasou, několik kiosků a objekty služeb (servis a půjčovna lyží, úschovna lyžařského vybavení, lyžařská škola). Specificky v nadchazející sezóně se pak těšíme na to, že Vám budeme moci představit nově upravené tratě Louček a Sjezdovky, které se nám podařilo významně rozšířit, čímž se velmi zvýší komfort  a bezpečnost lyžování.

 •  Foto: redakce_turistikacz

Uděláme opět maximum, abychom pro Vás připravili skvělé lyžařské podmínky a v průbéhu celé sezony pro Vás chystáme mnoho zajímavých akcí a doprovodných programů. Spokojeni u nás jistě budou malí, velcí, začátečníci i zdatní lyžaři.

Jelikož lyžařské středisko v Říčkách vždy žilo závodním lyžováním, bude i v nadcházející zimní sezóně hostit hned několik lyžařských závodů, zejména žákovských kategorií. Nejvýznamnějším závodem sezóny bude již tradičně 53. ročník SkiInterKriteria, který se bude konat 23.-24.1.2015. Budeme rádi, pokud přijedete naše lyžařské naděje na některý z pořádaných závodů podpořit. A pokud by někdo z Vás sám zatoužil po poměření si sil a dovedností na svahu, pak Vás srdečně zveme na závody pořádané v našem středisku pro širokou veřejnost. Závodníkem se u nás, alespoň na chvíli, může stát úplně každý!

 •  Foto: redakce_turistikacz

Pokud jste milovníky běžeckého lyžování, pak v okolí Říček můžete využít několika desítek kilometrů pečlivě upravovaných tras. Nedaleké Pěticestí, kde se kříží turistické cesty je ideálním výchozím místem běžkařů na celý hřeben Orlických hor.

Více informaci naleznete na www.skiricky.cz.

Přijeďte, těšíme se na Vás!

WWW stránky:
Počet soutěžních bodů: 5
Partner výletu
Autor příspěvku: redakce_turistikacz
Sdílet s přáteli
Ski centrum Říčky v Orlických horách - Služby, informace
Ski centrum Říčky v Orlických horách na mapě
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace