Na soutěžním výletu potvrdíte návštěvu  →  Získáte soutěžní body  →  Za body si vybíráte odměnu

Gurmánský zážitek v April Hotelu Panorama *** v Rychnově nad Kněžnou

Tipy na výlet Vycházka - půldenní Za gastronomií Gastronomie

Kam a jak jedeme?

Cílem výletu za gastronomií je restaurace April Hotelu Panorama *** v Rychnově nad Kněžnou.

Za čím jedeme?

Sem zavítají všichni nároční strávníci, neboť kuchařský tým April Hotelu Panorama * v Rychnově nad Kněžnou patří k těm nejlepším v regionu! Není proto divu, že je rovněž jedním z držitelů certifikátu Czech Specials. Vaří se tu zásadně z čerstvých potravin a využívá se prioritně surovin od místních farmářů.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Hostům nabízí také bio a bezlepkové menu, vyrábí vlastní dezerty a domácí těstoviny z italské mouky, ale pečou také svůj domácí žitný chléb dle receptury z 18. století. Pro hotelové hosty je tradičně podáván v rámci snídaňového menu. Speciálně pro děti v menu najdete i nesmažená jídla. Pochutnáte si tu také na kvalitní kávě značky Michael Café, kterou založil přímo majitel hotelu, a to s cílem přinést na český trh jedinečnou a chutnou kávu s důrazem na kvalitu kávových zrn a tradiční pražení. Zeleninu, maso a vajíčka odebírají z Ekofarmy Bozetice u Borohrádku, ryby z nedalekých sádek Kolowratských rybníků a vynikající sýry jsou z farmy Kozoovčí vyhlídka u Skuhrova. Dětem bude chutnat i kvalitní jablečný most z místních Podorlických sodovkáren. A pokud se zde ubytujete s dětmi, malé hosty bude po celou dobu opatrovat ručně vyrobený skřítek Hotýlek. A když budou hodné, skřítka dostanou na památku domů, ale pozor, musí to sám chtít...

Během roku se v April Hotelu Panorama *** pořádají speciální gastronomické akce a kulinářské týdny jako například židovská, řecká či italská kuchyně, speciality z kolowratských rybníků nebo rauty s grilovanými pokrmy. Oblíbené jsou večery s živou hudbou.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Restaurace je plně klimatizovaná, v letních měsících je otevřena zahradní restaurace s výhledem na dětské hřiště, ideální i pro rodiny s malými dětmi. 

Ostatní informace

Otevírací doba:
Po-Čt 6:30 – 22:00, Pá 6:30 – 23:00, So 7:00 – 23:00, Ne 7:00 – 22:00

Kuchyně vaří od 11:00 do 21:30.


Kontakt:

April Hotel Panorama ***, Masarykova 941, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
+420 494 534 619, +420 736 646 207
www.aprilhotel.cz
hotel@aprilhotel.cz

Počet soutěžních bodů: 5
Partner výletu
Autor příspěvku: redakce_turistikacz
Sdílet s přáteli
Gurmánský zážitek v April Hotelu Panorama *** v Rychnově nad Kněžnou - Služby, informace
Gurmánský zážitek v April Hotelu Panorama *** v Rychnově nad Kněžnou na mapě